درباره ما

آنا به معنی مادر , ماما و والد نام دخترانه ایست به ریشه زبان ترکی که ما به جهت حفظ آداب و احترام خاصی که به مادران خود و سرزمینمان داشتیم به عنوان نام کلینیکی انتخاب کردیم که بیشترین خدمات آن مربوط به مشکلات مربوط به مادران باردار می باشد.

این کلینیک فیزیوتراپی غرب تهران با خط مشی بسیار خاص و شعار همیاری و همچنین تکیه بر دانش تخصصی مربوط به مشکلات و بیماری های مربوط به عضلات کف لگن و بی اختیاری به همت سرکار خانم سیده سارا جلالی فیزیوتراپیست فارغ التحصیل از دانشگاه تهران با شماره نظام پزشکی ف-۴۹۲۶ و دارای مدرک تخصصی درمان های مربوط به اختلالات عضلات کف لگن و سوزن خشک از دانشگاه ایران ، پس از اخذ مجوزهای لازم مورد بهره برداری قرار گرفت .

عملکرد این واحد متمرکز بر درمان بیماری ها و اختلالات مربوط به عضلات کف لگن و بی اختیاری های پس از زایمان و اعمال جراحی و همچنین درمان های خصوصی بانوان با کمک تجهیزات بسیار مدرن توسط پرسنل خانم میباشد.

درمان قطعی اختلالات کنترل دفع ، احتباس ادرار و تکرر ادرار – درد های لگنی – مثانه های پرکار – بیماری های نورولوژیک عوارض قبل و بعد از انواع جراحی های لگنواژینیسموسبی اختیاری گاز قاعدگی دردناک و اختلالات جنسی ، مقاربت دردناک قبل و بعد از انواع جراحی های پروستات – پرولاپس احشای لگنی – عوارض زایمان و دوران بارداری – اختلالات کنترل دفع مدفوع و درمان قطعی یبوست درمان این بیماری ها با استفاده از تکنیک و دستگاه بیوفیدبک ، تمرین درمانی و مانورهای دستی انجام میگیرد.

برای اطلاع از آدرس کلینیک ، آگاهی بیشتر و مشاوره تخصصی در زمینه فیزیوتراپی این بیماری ها میتوانید از طریق راههای ارتباطی موجود در قسمت تماس با ما اقدام فرمایید.

info@annapt.ir

بهداشت و سلامتی شما در الویت است.
فیزیوتراپی آنا | بهداشتی ترین و تمیزترین کلینیک فیزیوتراپی تهران
مشاهده نمایید.
راحتی شما درحین درمان در این کلینیک برای ما بسیار اهمیت دارد.
فیزیوتراپی آنا واقع در استاندارد ترین مجتمع تجاری منطقه ۲۲ دارای پارکینگ اختصاصی و آسانسور از داخل خیابان مناسب برای تردد بیماران با ویلچر
مشاهده نمایید.
برگشت شما به زندگی عادی به ما انگیزه می دهد.
فیزیوتراپی آنا | یکی از معتبرترین کلینیک های فیزیوتراپی با حضور حرفه ای ترین فیزیوتراپیست های کشور
Previous
Next